Opening Keramiek Triënnale 2018

Op zondagmiddag 11 maart is onder grote publieke belangstelling de Keramiek Triënnale 2018 geopend. Onder de aanwezigen waren veel van de deelnemende kunstenaars, leden van de NVK, galeriehouders, sponsoren en andere belangstellenden.

De CODA-directeur, mevrouw Carin Reinders, tevens jurylid heeft in haar openingswoord o.a. nogmaals benadrukt, dat ze graag gastvrouw voor de tentoonstelling is. De voorzitter van de NVK heeft veel mensen bedankt, waaronder de sponsoren, die het uitgeven van de catalogus, het randprogramma en de filmpjes mogelijk hebben gemaakt. Anton Reijnders, jurylid, heeft de drie NVK-stipendia bekendgemaakt. De performance van Judith Bloedjes is zeer goed ontvangen en Gijs Assmann heeft een boeiende inleiding gehouden over de hedendaagse keramiek. De stemming was prima, kortom een geslaagd evenement.

Hieronder een foto van de performance van Judith Bloedjes:

Hieronder een aantal foto’s van de opening:

Foto’s van Roelof Rump