Keramiek zonder grenzen

“Keramiek zonder grenzen” Expo galerij pi²

met Vladimir Groh & Yasuyo Nishida (Cz), Hiromi Itabashi (J), Pavel Knapek (Cz), Helen Martino (GB), Margot Thyssen (B), Sascha Wardell (GB)

De tentoonstelling loop tot en met zondag 14 oktober 2018

info www.pikwadraat.be

Dit bericht werd geplaatst in Leden nieuws op door .
Margot Thyssen

Over Margot Thyssen

Van oorsprong grafisch ontwerper kwam Margot een aantal jaar geleden in contact met porselein. Volgde een opleiding keramiek, bestudeerde verschillende technieken en startte haar eigen keramieklabel. De kleur, transparantie en sensuele kwaliteit van het materiaal begeesteren haar. “In mijn werk ga ik steeds op zoek naar het pure; harmonie tussen eenvoud en detail. Ik wil de transparantie en perfectie van mijn objecten dan ook tot het uiterste drijven”. “Twins” bekroond met het “Henry van de Velde” label 2014. Een kwaliteitslabel waarmee Design Vlaanderen de overvloed aan goed design van bij ons wil onderstrepen. Met de “Twins” bowls, Uitgevoerd in drie lagen porselein, bespeelt ze de grens tussen toegepaste kunst en design. Al haar werk wordt in kleine oplagen door haar zelf uitgevoerd. Uitgenodigd als Artist in Residence “5th China Changchun International Ceramics Symposium” 2016 Het object “Mo Shan” uitgevoerd in drie lagen porselein werd opgenomen in de permanente collectie van de “Changchun Ceramic Gallery” in China.