Info dag Ode aan de Natuur zaterdag 5 0ktober

Van 12 april tot 7 juni 2020 organiseren de NVK en het Nationaal Bomenmuseum (NB)voor de vierde keer de thema-expositie Ode aan de Natuur. De eerdere edities van deze buitententoonstelling in de prachtige bomentuin in Doorn waren zeer succesvol.

We zijn daarom verheugd dat het NB de NVK-keramisten in 2020 weer gastvrij zal ontvangen. Dat betekent voor de deelnemende exposanten: een bijzondere tentoonstellingslocatie, een enthousiast, natuur- én cultuur minnend publiek en acht weken volop verkoopkansen!

De werkgroep zorgt voor een catalogus, routebeschrijving en prijslijst.

Je bent als NVK-lid van harte uitgenodigd om mee te doen. We kijken uit naar je aanmelding!

Op 5 oktober a.s. is er van 10.00 tot 13.00 uur een informatiedag in het NB.

Samen met leden van de werkgroep Ode kun je de bomentuin bekijken en een voorkeursplek aangeven waar jou werk kan komen te staan in 2020.

Meer weten kijk op de NVK-site onder leden nieuw,s Ode aan de Natuur 2020.

  https://goo.gl/forms/gGRCGweKee9qN99I2.