Tentoonstelling bij Galerie Kempro 1 november t/m 20 december 2015

De laatste tentoonstelling van het jaar van Atelier Galerie Kempro te Heeze bij Eindhoven is een keramiektentoonstelling. Dit jaar met werk van Noortje Meijerink, Wanda Entjes, Joyce Altheer en Hedy Abeling. Te bezichtigen van: 1 november t/m 20 december 2015.

Zie: www.kempro.nl

Dit bericht werd geplaatst in Leden nieuws op door .
Hedy Abeling

Over Hedy Abeling

Hedy Abeling studeerde in 1991 af aan de NLO Ubbo Emmius, afdeling handvaardigheid en textiele werkvormen. Aanvankelijk maakte ze abstracte keramische vormen, gedragen door manshoge roestige metalen constructies. Na een jarenlange zoektocht vond ze een meer gevoelsmatige en figuratieve beeldtaal en is de mens haar grootste inspiratiebron geworden. Hedy Abeling gaf jarenlang cursussen (meditatief) boetseren in en nabij Groningen. Tegenwoordig combineert ze haar vrije werk met een baan als beeldend docent aan het voortgezet onderwijs.