Eindexamen Expositie Academie Minerva ‘Tales of the Unseen’

Mijn werk is te zien op ‘Tales of the Unseen’.
Eindexamen Expositie Academie Minerva
30 sep t/m 10 okt 2020
wo 17-21, do 10-21, vr 10-18, za 11-15, ma 10-21, di 10-21
Academie Minerva
Praediniussingel 59
9711 AG Groningen
Fijn, als je komt kijken!
Dit bericht werd geplaatst in Leden nieuws op door .

Over Abeling Hedy

Hedy Abeling studeerde in 1991 af aan de NLO Ubbo Emmius en in 2020 aan Academie Minerva. Aanvankelijk maakte ze abstracte keramische vormen, gedragen door manshoge roestige metalen constructies. Na een jarenlange zoektocht vond ze een meer gevoelsmatige en figuratieve beeldtaal en werd de mens haar grootste inspiratiebron. In haar nieuwste werk is ze teruggekeerd naar abstractie en geïnspireerd door de ruimte en het bewustzijn. Hedy Abeling combineert ze haar vrije werk met een baan als docent beeldende kunst en vormgeving aan Drachtster Lyceum