De Algemene Ledenvergadering.

Misschien dat over de volgende punten eens nagedacht kan worden over hoe het N.V.K een toekomstgericht beleid zou kunnen opzetten, het lijkt van belang dat het N.V.K. haar relaties gaat intensiveren met leden, weglopers, keramiekliefhebbers, galeries en niet-leden;

 • het opzetten van een online shop c.q. verkoopsite,
 • het uitgeven van nieuwsbrieven,
 • het aanbieden van digitale gift vouchers,
 • inzicht verschaffen waar cursussen, exposities en schoolactiviteiten plaats vinden,
 • de mogelijkheid aanbieden om bezoeken te brengen aan kunstenaars,
 • het promoten van films en boeken,
 • artist in recidence, waar mogelijk,
 • het organiseren van exposities gebaseerd oop eigen bijdragen en donaties,
 • het organiseren van workshops gebaseerd op eigen bijdragen en donaties,
 • geschiedenis gerelateerde onderwerpen publiceren,
 • online exposities organiseren.

.

Dit bericht werd geplaatst in Leden nieuws op door .
Kapteijns ben

Over Kapteijns ben

Ik ben geboren in St.Michielsgestel, een Brabants dorp onder de rook van s'-Hertogenbosch. Ik woon en werk afwisselend in het Limburgse dorp Broekhuizenvorst en het Franse dorp Voutezac. In de omgeving van Voutezac leven en werken boeren die op een kleinschalige manier hun land bewerken omdat grootschalige landbouw op de steile hellingen niet mogelijk is. Eeuwen geleden was dit gebied een bekend wijngebied in de Corrèze en nu is het een rustig niet toeristisch natuurgebied gelegen tegen de Dordogne aan. In het dorp wordt van je verwacht dat je, zeker tijdens de oogstmaanden, de handen uit de mouwen steekt als men om hulp verlegen zit. Overigens is dit een prachtige manier om met iedereen in het dorp een goede band op te bouwen. Bijna iedereen stookt hier op hout omdat brandhout in ruime mate voorhanden is. Ook voor het opstoken van een pottenbakkers/houtoven is daarom voldoende brandhout beschikbaar.