Culturele Zondagen in Doesburg

Op iedere eerste zondag van de maand vindt in de sfeervolle historische binnenstad van Doesburg de Culturele Zondagmiddag plaats. Een evenement waarin zo’n 30 galeries, ateliers, musea, podia enz. geopend zijn voor publiek.

Keramiek Atelier Phoenix is een van de deelnemers. U kunt dit vinden in een bijgebouw van een voormalige stadsboerderij dat jaren als smederij heeft dienstgedaan. geluksbrengers (2) kopie

 

Dit bericht werd geplaatst in Leden nieuws op door .
drenth gerda

Over drenth gerda

Modelboetseren en werken voor en in een poppentheater waren mijn eerste ontmoetingen met klei en kneedbaar materiaal en daar ontstond ook de liefde ervoor. In de periode die volgde was er echter niet veel tijd en gelegenheid om het werken met klei veelvuldig te gaan toepassen. Wel bleef de belangstelling voor keramiek aanwezig. Pas in 1995 kwam mijn leven in een rustiger vaarwater en kon