ADAF 2018 – 12, 13 en 14 oktober

Met trots feliciteren we ons lid Marian Daems met haar publieksprijs. Ze heeft bij het ADAF 3de prijs gewonnen. Marian, gefeliciteerd!

Fotograaf: Marianne van Doorn

Kunstbeurs ADAF met veel keramiek

Kunstbeurs ADAF (Annual Dutch Art Fair) is een beurs met een verrassend en veelzijdig aanbod aan kunstwerken. Objecten in brons, steen, keramiek en glas, schilderijen, tekeningen, grafiek, textiele vormgeving, fotografie, sieraden en conceptuele kunst zijn in de stands van de ruim 150 deelnemende kunstenaars uit tien landen te vinden. De 8e editie van de beurs is op zaterdag 13 en zondag 14 oktober in Amsterdam. Op vrijdag 12 oktober is de VIP opening.

De deelnemende keramisten zijn leden van de NVK: Annet Leichel, Conny Pols, Erna Futselaar, Ghislaine van Tongeren, Ilse Scholten, Let de Kok, Mirjam van Oostveen, Noortje Meijerink, Marian Daems, Marlene van der Mark-Nobel, Odette Frijters, Tessa Droog, Vera Zegerman, Wietske Hellinga, Luyt de Brauw, Mieke Oldenburg en Patty Schilder.

ADAF, World Fashion Centre / Beursplaza, Kon. Wilhelminaplein 13, NL-1062 HH Amsterdam, +31 ())162-521500; info@adaf.nl | Open: vrijdag 12 oktober 17.00-21.00 uur,

zaterdag 13 en zondag 14 oktober 2018 11.00-17.30 uur. www.adaf.nl

Wil je gratis toegangskaarten voor het ADAF op zaterdag 13 en zondag 14 oktober?
Via de volgende link kun je een gratis toegangskaart voor het beursweekend downloaden en VIP-preview-tickets met 50% korting: https://www.adaf.nl/nvk.
De NVK stands zijn genummerd K1 t/m 15. http://www.adaf.nl/plattegrond_deelnemers.pdf

Dit bericht werd geplaatst in Algemeen nieuws op door .
Ilse Scholten

Over Ilse Scholten

In 1970 ben ik geboren en in Bennekom (Gelderland) ben ik opgegroeid. In Maastricht heb ik op de kunstacademie gezeten. Inmiddels woon ik 20 jaar in Enschede met mijn man en dochters. Sinds 2001 ben ik actief bezig met keramiek en vanaf 2006 geef ik keramiek en Raku cursussen en workshops in mijn Keramiek Atelier Antoinette. In galeries, op kunstmarkten en op keramiekmarkten kun je mijn kunst zien, of je komt op afspraak langs. Sinds 2016 heb ik ook een Webshop www.mijnwebwinkel.nl/winkel/ilsescholten met mijn keramiek. Tot juni 2014 was ik 6 jaar voorzitter van Stichting KunstKijken op het Hogeland. Een stichting die een mooie atelierroute Enschede organiseerde: KunstKijken op het Hogeland.