Uitnodiging Goesting II

Mail-bijlage

De NVK nodigt u van harte uit voor de opening van de tentoonstelling Goesting II Meeting Vlaams / Nederlandse kunstenaars op zaterdag 23 januari 2016 om 16.00 uur. Alle kunstenaars zijn aanwezig !

Deelnemende kunstenaars:
Uit Vlaanderen: Brénine, Johan Van Geert, Katrien Boon, Lieven Demunter, Reinhilde Van Grieken.
Uit Nederland: Arja Hoogstad, Cecil Kemperink, Ceciel van der Weide, Jeannet Klement en Linaaa. Zij tonen voor de tweede maal sculpturale keramiek met als thema goesting. Dit keer op de bovenverdieping van het statige IKA te Mechelen in België.
Goesting is een evenement georganiseerd door de NVK (Nederlandse Vakgroep Keramisten) om de samenwerking tussen Nederlandse en Vlaamse kunstenaars te bevorderen en wordt mede mogelijk gemaakt door BesteBuren. 

De tentoonstelling GOESTING II is te zien van zaterdag 23 januari t/m zondag 7 februari. Openingstijden: wo. do. vr.13.00 -17.00 uur. za. zo. 11.00 – 17.00 uur.
Zaterdag 30 januari zijn ook alle ateliers in het IKA open.( o.a. glas en keramiek). Alle deelnemende kunstenaars zijn die dag aanwezig om u eventueel rond te leiden langs en uitleg te geven over hun werk.

Finissage: Zondag 7 februari om 16.00 uur
IKA (Instituut voor kunst en ambacht ) Veemarkt 39, 2800 Mechelen, België +32 15 20 14 44 www.ikamechelen.be I www.nvk-keramiek.nl I www.besteburennvk.weebly.com I www.facebook.com/GoestingBesteBuren

nvklogos_144655