Pottenbakkerij Hoogland Steyl Open dagen / Open studio weekend

Hierbij nodigen we U allemaal uit ons te komen bezoeken tijdens
het jaarlijkse Open Dagen/Open Studio weekend.

Zaterdag 8 en Zondag 9 April 2017
Beide dagen van 10.00 tot 17.00       

TIJDENS HET OPEN DAGEN/OPEN STUDIO WEEKEND BIJ POTTENBAKKERIJ HOOGLAND WORDT ER NIEUW WERK GETOOND VAN PIM VAN HUISSELING EN NIEK HOOGLAND.

DE POTTENBAKKERIJ IS GEDURENDE HET OPEN DAGEN/OPEN STUDIO WEEKEND VOLOP IN BEDRIJF, EN ER WORDEN DIVERSE DEMONSTRATIES GEGEVEN O.A.:
DEMONSTRATIES OP DE DRAAISCHIJF DOOR DION KIEFT,
RAKU STOOK DEMONSTRATIES DOOR IMANTS ANCANS EN
DEMONSTRATIES AARDEWERK BESCHILDEREN DOOR NIEK HOOGLAND

 

Tijdens de open dagen op 8 en 9 April 2017 wordt er in de winkel van Pottenbakkerij Hoogland nieuw werk getoond van Pim van Huisseling.

Dion Kieft geeft draai demonstraties tijdens de open dagen op 8 en 9 April 2017 bij Pottenbakkerij Hoogland in Steyl.

Imants Ancans, geeft raku stook demonstraties tijdens de open dagen op 8 en 9 April 2017 bij Pottenbakkerij Hoogland in Steyl.

 

Tijdens de open dagen op 8 en 9 April 2017 bij Pottenbakkerij Hoogland geeft Niek hoogland demonstraties aardewerk decoreren. Ook wordt er nieuw werk van Niek getoond in de winkel van de pottenbakkerij.

 

 

 

 

 

info@niekhoogland.nl
http://www.niekhoogland.nl
http://www.facebook.com/pottenbakkerijhoogland
http://www.facebook.com/niekhoogland

Dit bericht werd geplaatst in Algemeen nieuws, Leden nieuws op door .
Niek Hoogland

Over Niek Hoogland

-1953- Born in Tegelen. -1991- Pim van Huisseling and Niek Hoogland start "Pottenbakkerij Hoogland" in Tegelen. -1991- 1ste prize, “Gouds Pottenbakkers Festival” Gouda, NL. -1993- 1st prize, “Gouds Pottenbakkers Festival” Gouda, NL. -1995- Prize winner, “Gmundener Töpfermarkt” Gmunden, Austria. -1997- Pottenbakkerij Hoogland moves family, pottery and shop to Parkstraat 11B, Steyl. -2004- 1st prize, Nieder-Rheinischer Pottbeckermarkt, Krefeld, DE. -2010- ”The Most Special Prize” Earthenware Competition at Onggi Festival, Ulsan, South-Korea -2013- 2nd prize, Euregio Keramikmarkt Burg Raeren, Raeren, BE. -2016- 25 years "Pottenbakkerij Hoogland" WORK IN PUBLIC COLLECTIONS : -Limburgs Museum, Venlo, Nederland. -Toepferei Museum Burg Raeren, Raeren, Belgium. -Stedelijke Musea De Moriaan en Het Catharinagasthuis, Gouda, Netherlands. -York Museum, W. Ismay Collection, York, United Kingdom. -St Michaelklooster, Steyl, Nederland. -Rufford Ceramic Collection, Ollerton, Nottinghamshire, United Kingdom. -The Racine Art Museum, Racine, Wisc. USA. -Ulsan Onggi Expo, Ulsan, South-Korea. -Museo Nacional de Cerámica y Artes Suntuarias Gonzáles Marti, Adolf Egner Collection, Valencia, Spain. -Mungyeong Ceramics Museum, Mungyeong, South Korea. -Goryeo Celadon Museum, Gangjin, South-Korea. -Museum Haus Baaken, Tönisberg, NRW, Germany. -Pottenbakkers Museum De Tiendschuur, Tegelen, Nederland. -University of Wales Ceramics Collection, Aberystwyth, Wales, United Kingdom. -Museum Torhouts Aardewerk, Torhout, Belgium. -Musee de la Faience, Samadet, France. -Museum het Petershuis, Gennep, Nederland. PUBLIC COMMISSIONS: -“Drieluik”/ “Triptych” A tilepanel, wallpiece for the new regional policestation,Three Municipalities: Tegelen, Belfeld and Venlo -10 Relief tiles for the entrance of “Speeltuin Klein Zwitserland”, a cooperative project with a group of primary-school children. -“Botjes” a wallpiece for Kerkstraat, Tegelen, a project in co-operation with my daughter Saartje Hoogland - A font for the church of the monastery “St. Michael”, Steyl, 1998. - 50 Dishes for “Anjerfonds Limburg” Maastricht, 1998. -“Een Tableau voor Tante Jo”. Tuinstraat Steyl, 1999. - A baptismal font for the church of “St. Rochus”, Steyl, 2003 -A variety commissions for public societies and companies, a.o. -Bavaria Beer Company, Netherlands. -Prins Bernhard Cultuurfonds. -Limburgs Museum, Venlo. -Cebeco/Agrifirm -Provincie Drenthe -OTTO Workforce -Keramiekcentrum De Tiendschuur, Tegelen. -Tegelse Zieken en Bejaarden Omroep. -L.I.S. Gehandicaptensport. -Vasteloavesgezelsjap de Beerpiëp. -Oeles Optoch Comitee. -Comitee Kinderfeesten Tegelen -Restaurant De Zwethheul, Schipluiden. -Rijksmuseum Amsterdam